afiat
10 آذر 1401 - 12:32

امیر محمودی: دشمن همواره در همراه کردن مردم ناکام مانده است

معاون اجرایی ارتش گفت: به لطف الهی دشمن همواره در همراه کردن مردم ناکام مانده و ملت ایران زیر پرچم سه رنگ با طرح‌های ضدایرانی دشمنان مخالفت کرده‌اند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تکریم و تجلیل از پیشکسوتان و اعضای وابسته ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش در دفاع مقدس، شهدای مدافع سلامت و امنیت و گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: اگر امروز ایران اسلامی مایه افتخار است و پیشرفت‌های آن چشم دنیا را خیره کرده، برای این است که خون پاک صدها ایرانی متعهد بر این خاک پاک ریخته شده و این کشور حامل تمدن هزار ساله و خاستگاه مکتب‌های انسان‌ساز و خدمت‌رسان به دین مبین اسلام است.

وی افزود: ما امروز با جنگ ترکیبی مواجه هستیم و دشمن از فضای مجازی در این جنگ بهره‌برداری کرده‌ است و از تمامی روش‌های نظامی، غیرنظامی، متعارف و غیرمتعارف بهره برده و با جمع‌آوری اطلاعات، جنگ روانی به راه انداخته است، با این حال، با بصیرت ملت آگاه ایران و هوشیاری نیروهای مسلح این هدف شوم دشمن با شکست مواجه شده و آن‌ها نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

معاون اجرایی ارتش با بیان اینکه ارتش با تمام توان از مرزها حفاظت و حراست می‌کند، تصریح کرد: به لطف الهی دشمن همواره در همراه کردن مردم ناکام مانده و ملت ایران زیر پرچم سه رنگ با طرح‌های ضدایرانی دشمنان مخالفت کرده‌اند.

در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و اعضای وابسته ستاد ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد دهدار رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، امیر دریادار پورکلهر معاون نیروی انسانی ارتش، امیر سرتیپ دوم محبی‌راد رئیس کانون بازنشستگان ارتش و امیر سرتیپ دوم حسینی قائم مقام بنیاد تعاون ارتش نیز حضور داشتند.

پایان پیام/

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 891497